Best Izpārdošana! Biomasas zāģskaidas / salmu / siena / koksnes mazo Pellet Mill

Biomasas kokskaidu granulu mašīnu ir tāda mehānisma, kas varētu apstrādāt, zāģu skaidas, salmu putekļi, rīsu sēnalu, zemesriekstu čaumalu, koku zari u.c. biomasu pirmapstrādi un procesu. Šīs biomasas materiālu tiks stabilizēts augsta blīvuma granulu degvielas.

Produkta detaļas

Biomasas kokskaidu granulu dzirnavu ieviešana:

1. biomasas kokskaidu granulu mašīnu ir tāda mehānisma, kas varētu apstrādāt, zāģu skaidas, salmu putekļi, rīsu sēnalu, zemesriekstu čaumalu, koku zari u.c. biomasu pirmapstrādi un procesu. Šīs biomasas materiālu tiks stabilizēts augsta blīvuma granulu degvielas.

2.classification: Flat mirst kokskaidu granulu mašīnu, gredzenu mirst kokskaidu granulu mašīnu un vertikālo gredzenu mirst kokskaidu granulu mašīnu. Mūsu koksnes pelletizer horizontālās gredzenu mirst granulu mašīnu, ir ieguvušas lielāku ietilpību nekā dzīvoklis bojā pelletizer.Compared ar vertikālu gredzenu mirst granulu mašīnu, mūsu mašīna ir stabils veiktspēju vairs servisa lifeFinished granulas no mūsu horizontālās gredzenu mirst pelletizer ir kompakts struktūra, kas var būt vairāk piemērots rūpniecisko apkures katlu degšanas.


Darbības diapazona gredzenu Die Pellet Mill mašīnas

1. ring pelējuma koncentrāta mašīna ir piemērots lielām saimniecībām, un fitoterapijas bioloģiskā un ķīmiskā rūpniecība u.c..

2 izejvielu containstraw, koka putekļi, Bambusa pulveris, kokvilnas koks, zemesriekstu čaumalu, salmi, āboliņš, kokvilnas sēklu čaulas utt un var sajaukt ar visu veidu pulvera materiālu.

3. izejvielu ūdens prasība is15 %-18_% pirms granulating.

Strukturālās priekšrocības mašīnas

1. iekārta ir kompaktu struktūru, labu izskatu, augstu ražu, mazāku patēriņu izmanto ērtu, drošu izpildi u.c.

2. lopbarības koncentrātu dzirnavas ir liela diameterring nomirst, kas var padarīt pilnībā sacietējis materiālus un rogas gludāka.

3 berzes var samazinājies līdz bottom.key daļām ir veidojis mūsu CNC sistēma, kas ir augstu precizitāti un kvalitāti, lai mēs varam nodrošināt presēšanas efektivitāti.

4. barības koncentrātu dzirnavu hasforced materiālu ieeja iekārtas un pārslodzes aizsardzības ierīces, kas padara mašīnas drošākas, strādāt.

5. arī haschangeable ātruma padevējs un kondicionieri, barotavu var pielāgot barības materiāliem ātrums. Kondicionētājs savienosies ar tvaiku, lai mīkstinātu materiāliem.

6. Ja dzīvnieku barības skrošu dzirnavas darbi, veltņi un gredzenu mirst touch ar katru otherin vertikāla tipa - veltņu rotācijas un gredzenu mirst uzturētu stabilu šajā veidā ražot lielu ietilpību ražošanā.


Sīkāka informācija par biomasas granulu mill:
Izmeklēšana