Jostas iepakojuma apjoma

Konveijeriem, kas sastāv no standarta daļas, kas ir progresīva un vienkāršu struktūru, viegli uzturēt. Mūsu vibrācijas aprīkojumu ir pielāgojami stacionāro un mobilo smalcināšanas iekārtām. Tie tiek plaši izmantoti kalnrūpniecības, metalurģijas un akmeņogļu rūpniecībai smilšainas vai vienreizējus materiālus nodot vai...

Produkta detaļas

Uzkonveijeriemveido standarta daļas, kas ir progresīva un vienkāršu struktūru, viegli uzturēt. Mūsu vibrācijas aprīkojumu ir pielāgojami stacionāro un mobilo smalcināšanas iekārtām. Tos plaši izmanto metalurģisko ieguvi un nodošanu smilšainas vai vienreizējus materiālus vai iepakotiem materiāliem ogļu rūpniecībā. Saskaņā ar nododošās dažādu iekārtu, pārskaitījumu sistēma var būt patstāvīgi vai Multi-konveijeri, vai kombinācijā ar citām pārvietošanas aprīkojums. Lentes transportieris var būt uzstādīts horizontāli vai aslope, lai apmierinātu dažādu pārsūtīšanas rindām.


Transportiera lentes īpašības un priekšrocības

Konveijeriem, kas ražoja Chenwei var darbināt temperatūras situācijā, sākot no-20 ° C līdz 50 ° C. Nodoto materiālu pēc šīs lentes transportieris temperatūrai būtu jābūt zemāka nekā 70° C.


Iepakojuma daudzuma scale—(belt)

Jostas iepakojuma skala ir piemērojamas iepakojuma materiālu nabaga mobilitāti kā koncentrētā materiāli, granulas, sadalīti materiālu, figūras formas un liela apjoma materiālus utt.Funkcijas

1. importēto svēršanas kontrolieris ar touch screen, sver sensoru un pneimatisko komponents tiek lietotas. Ir liela mēroga precīzi un stabili.

2.auto-korekcija, satraucošas materiālu iztrūkums un vaina avots self-diagnosticēšana.

3. materiālu izmaksā ar jostu. Ar plašu programmu materiālu iepakojuma daudzuma skalas ir īpaši piemērota koncentrēta iepakošanas materiālu, granulas, sadalīti materiāls, figūras formas un liela apjoma materiālus utt.

4. double ātruma mehāniskais ir apvienota ar materiāla slāni kontroles sistēmu, lai nodrošinātu pievades ātrums un precizitāte.

5. skrāpis ierīce tiek lietota materiāla izlādes novērst jostu no izsekošanas ievadīto materiāliem.

6. durvju panelis, aizzīmogotā dzelžainā maisā un atgriežas ierīces izvairīties no atliekas un putekļiem. Atputekļošanas ierīces interfeiss ir rezervēta vieta darba vides uzlabošanai.

7. pie izsekošanas jostu var pielāgot viegli un trīsstūrveida drošības jostas var būt iepriekš pielāgots.

8. unikālu noplūdes pierādījums dubultā slāņos.

9. nerūsējošā tērauda tiek lietota sastāvdaļas saskaras ar materiāliem, kas padara ilgāku darba mūžu.


Parametri

Tips

Weighingrange(kg)

Weighingspeed (soma/h)

Accuracyclass

Installationheight(mm)

SDBLY P6Singlescale

20~50

360-540

X(0.2)

3470

SDBLY P6doublescales

20~50

600-840

X(0.2)

4020

Izmeklēšana