Konveijeriem

Raksturīga pirmās klases priedes koksnes granulu slīpas lentes transportieris: biomasas lentes transportieris ir nogādājot jauda, vienkārša struktūra, vieglu apkopi, zemu izmaksu, daudzpusība, uc, kas ir plaši barību, metalurģija, celtniecības materiāli, ogles, ostām, pārtikas un citām struktūrvienībām transporta...

Produkta detaļas

Pirmās klases priedes koksnes granulu raksturīga slīpi lentes transportieris:

Biomasas lentes transportierispievades jauda, vienkārša struktūra, vieglu apkopi, zemu izmaksu, daudzpusība ir, uc, kas ir plaši barības, metalurģija, būvmateriālu, ogles, ostām, pārtikas un citām struktūrvienībām transporta taras materiāli vai preces.

Saskaņā ar transportēšanas procesa prasības, var izmantot atsevišķu piegādes var būt vairāk nekā vai citas konveijeri arī veido horizontālā vai slīpā konveijera līnija.

Lentes transportieris lietošanas drošības jostas, izmantojot nepārtrauktas vai pārtrauktas dažādus rakstus visu veidu transporta kustības, var transportē beramus materiālus visu veidu, arī var tikt pārcelta kartona kastēm, dažādiem iepakojuma maisiņus un tā tālāk, ir ļoti plašs lietojums.

Pārtikas kvalitātes jostu var izpildīt nozares prasības pārtikas piegādes, farmācijā, ikdienas ķīmijas ražošanas nozares vajadzības.

Pamatojoties uz struktūras var būt šāda veida: Groove lentes transportieris, horizontālās lentes transportieris, kāpšanas lentes transportieris, pagrieziena lentes transportieris.

Iepakojums, iepakošanas somu kāpšanas transportiera, kuru slīpums leņķis nepārsniedz 30 grādu, īpašas kāpšanas jostas protektora jostu; mēs varam arī darīt dažas īpašas lentes transportieris dizains var būt precīzāka, bieži pozitīvo un negatīvo rotācijas, patiesi saprast transportiera lente nav pozitīva novirze.Plaša lietojuma pirmās klases priedes koksnes granulu slīpi lentes transportieris:

Biomasas lentes transportierisgalvenokārt ir piemērota augstas slīpi nepārtrauktu Conveying lielapjoma materiālu. Tā pieņem transportiera lentes, kas ir viļņu tipa sānu valdes un diafragmas plāksnes un pārvades leņķis ir 00 900 (vislabākais ir trieciens 700). Šīs sērijas produkti tiek plaši izmantoti ogļu, pārtikas, būvmateriālu, ķīmiskajā rūpniecībā, hidroenerģija, lauksaimniecība, ostām un metalurģiskajā rūpniecībā. Lielu leņķi laukakmeņu lentes transportieris var Transporting beramus materiālus vai iesaiņots produkts, piemēram, akmens, smilšu, ogļu, betona, cementa, grants, mēslojums, minerālu rūdas, kaļķakmens, kokss, zāģskaidas, koksnes mikroshēmas, bez taras materiālu, graudu, kukurūzas pārslas, carbon black, sastāvdaļu/utt. Gumijas lentes transportieris ir plaši izmanto raktuves, metalurģija, ogļu raktuves, ķīmiski, būvniecības, pārtikas, mašīnas, celtniecības materiālu, gaismas nozare utt.

Izmeklēšana