Skrūberu

Lielisks produkts: FDSP skrūberu FDSP skrūberu ir sava veida mazos un vidējos pulsa reaktīvo putekļu savācējs. Realizēt efektīvu putekļu noņemšanas un nelielu pretestību, kas darbojas saprātīgi struktūra dizains. Pieņemt pulsa pūta putekļus, sodrēju tīrīšanas efekts ir labāka. Priekšrocība ir ticami...

Produkta detaļas

Lielisks produkts:FDSP skrūberu

FDSP skrūberu ir sava veida mazos un vidējos pulsa reaktīvo putekļu savācējs. Realizēt efektīvu putekļu noņemšanas un nelielu pretestību, kas darbojas saprātīgi struktūra dizains. Adoptpulse pūta putekļus, sodrēju tīrīšanas efekts ir labāk. Priekšrocība ir tā nevainojamu darbību, viegli uzturēšana un pārvaldība.

Šāda veida soma mājā vienmēr plaši izmanto cementa, metalurģija, elektriskās strāvas, ķīmisko un citu nozaru putekļu gāzes attīrīšanas un materiālu pārstrādi. FDSP soma putekļu ķērējs sastādīti filtra kamerā mājokļu, tīra gaisa kameras korpusa, filtrēšanas maisā un filtru būrī, pulsa injekciju ierīču, pelnu piltuve, skrūves tipa transportieri un ūdensbaseinā, utt.


Struktūras sastāvs

Sastādīti FDSP sērijas skrūberu augšējā lodziņā, vidū lodziņā, piltuve kastē un kāpnes, platformas, glabāšanas tvertnes, impulsa vārstu, skrūves tipa transportieri, izplūdes vārsts, elektriskās vadības skapī, gaisa kompresors, filtrēšanas maisā, filtra būriem u.c.. Visas daļas ir izgatavotas saskaņā ar valsts standartiem un customerand #39; s prasība.

1. putu sistēmas: izsmidzināšanas caurule, impulsa vārstu, Venturi caurules, PLC kontrolieris, atkarībā no putekļiem un darba vidi rakstura pamatoti regulēt sodrēju tīrīšanas ciklu un pulsa injekcijas laikā.

2. pelnu piltuves un pelnu jāpilda daļa: motoru, reduktoru, skrūve konveijeru, atslogošanas utt.Darbības princips

Koksnes putekļu savācējs ir jābūt trīs ierīces, cauruļu sistēma, ventilators, filtrēšanas sistēma. Šajās trīs sistēmās, struktūru un funkcijas dažādos sastāvos ir atšķirīgas, bet pamatprincips ir tāds pats. Viņiem patīk cilvēkiem ar maskām. Caurules savienojums ar kokapstrādes iekārtas un filtrēšanas sistēma. Un ventilatora padarīt cauruļvada radītu negatīvu spiedienu. Vissvarīgākais ir ventilators konfigurācijas un maisa filtrēšanas veiktspēja.
Ventilators konfigurācija ir atkarīga no tā, cik mašīnu ražotnē. Ir nepieciešama profesionāla personāla aprēķināt konfigurācijas, tāpēc, ka katras mašīnas filtru saskarne gaisa satiksmes apjoms sasniegtu to pašu, ar efektīvu putekļu tīrīšanas. Putekļu filtru maiss būtu jāizvēlas saskaņā ar dažādiem vides, un putekļi, kas ražo dažādus koksnes darba veikals nav tas pats.
Gaisa plūsma tiek nogādāts plūsmas rokasgrāmata bin maisa filtrēšanas caur ventilatora plūsmas ātrums samazinās zem darbības rokasgrāmatā plūsmu plāksnes. Smagākas zāģskaidas daļiņas ar gravitācijas spēka iedarbību nonākt pelnu kaste un vieglāki putekļu adsorp ārējās virsmas filtrēšanas maisā ar gāzes plūsmas. Pēc maisa filtra tīras gāzes izplūdes kameru iedziļināties, tad ir emissioned uz āru.
Sistēma ir aprīkota ar automātisko pulsa tīrīšanas ierīce, kas sastāv no pulsa kontrolieris, impulsa vārstu, ātrās sakabes, bungas un strūklas caurule. Saskaņā ar zāģu skaidām daļiņu īpašībām, impulsu amplitūdas un frekvences impulsu var iestatīt uz pulsa vadības instruments. Pēc tam, kad noteikts impulsu amplitūdas un frekvences, sistēma automātiski pabeigt tīrīšanas filtru maisā, lai palielinātu filtrēšanas efektivitāte un paplašinātu maisa filtra lietošanas ilgumu.Izmeklēšana