Automātiskā šķidrā skaitļošanas mašīnā

Šķidruma pievienojot mašīnu ieviešanu un piemērošanu SYTV sērijas automātiskā šķidrā pievienojot mašīna ir pamatpiederumiem dzīvnieku barības pārstrādes. Tas ir izmantota, lai automātiski pievienojot smērvielas, amonjaka šķīduma un citu uzturvielu daudzumu barības sajaukšanu procesa laikā un domāts, lai sniegtu augstas kvalitātes barību...

Produkta detaļas

Šķidrumam pievienojot iekārtu ieviešana un piemērošana
SYTV sērijas automātisko šķidruma pievienojot mašīna ir svarīgāko iekārtu pārstrādes dzīvnieku barībai. Tā ir izmantota, lai automātiski pievienojot smērvielas, amonjaka šķīduma un citu uzturvielu daudzumu barības sajaukšanu procesa laikā un domāts, lai sniegtu augstas kvalitātes barību. Tādēļ šo automātisko šķidruma pievienošanas mašīnu plaši pielieto mājlopu, mājputnu, ūdens un citu dzīvnieku barības pārstrādes.

Iezīmes:

1 šķidruma Papildinājums var būt noregulēts un augstas precizitātes.

2 rupja un smalka filtri tiek izmantoti ievades un izvades līnijas, lai atdalītu piemaisījumus un novērstu blokādes, plūsmas mērītāju un sprauslu.

3. tas ir ar stabilas vadības, ērtu darbību īpatnības.

4. saspiestā gaisa izsmidzināšanas nav obligāta piederumu tīrīšanai.

5. tiek izmantots naftas, melase, utt.

Dārgais klientu

Laipni lūgti mūsu mājas lapā, lūdzu, aizpildiet šādu informāciju, kas tiks nosūtīts pa pastu, lūdzam mūsu uzņēmumā. Mēs pastāvīgi sazināties ar jums, Paldies!


MainTechnicalParameters:

Item\Model

SYTV32

SYTV63

Accuracy(%)

0.5

30

Velocity(l/min)

32

63

Power(kW)

2×1.5

2×3

Izmeklēšana