Mājas > par mums > Saistītie uzņēmumi

Jiangsu Liangyou lauksaimniecības mašīnu Co Ltd

Jiangsu Liangyou lauksaimniecības mašīnu Co Ltd ir specializējusies barības ražošanas mašīnas, kombinēto mēslojumu mašīnas, zāle apstrāde pabeigta inženierijas, kāds pagājis ISO9001: 2000 un CE sertifikācijas mašīnas, bio-enerģētikas iekārtas un instalācijas. Mūsu produkti tiek plaši izmantoti dažādās jomās, piemēram, graudu padevi, lopkopības, akvakultūras saimniecības, mikrobu kombinēto mēslojumu un videi draudzīgas nozares. Ir atkarīgas no mūsu lauku un nobriedušu biznesa administrācijas sistēmas, kas padara produktu Liangyou ne tikai pārdod labi, iekšzemes tirgū, bet arī eksportē uz valstīm, Eiropas, Āfrikas un JŪRAS tehnoloģiju stāvokli. Mājputniem, lopkopības un akvakultūras mūsu barības pilnīgs aprīkojums ir uz produktiem, kurus eksportē uz ārzemēm. Mūsu produkti subtitros godu kā andquot; Ķīna slavenā Brandandquot; andquot; Ķīna Superior produktu andquot; "uzticības cienīgs par kvalitāti, Chinaandquot; un andquot; Kvalificētu uzņēmumu kvalitātes Supervisionandquot;.
Ņemot andquot; Sirsnība ir uzticēšanās, kvalitātes uzvar marketandquot; kā mūsu biznesa filozofija, mūsu uzlabotas zināt kā augstākās kvalitātes un apmierinošus pakalpojumus, esam ieguvuši mūsu klientu uzticību. Esam ieguvuši arī bagātīgs un lieliska praktiskā pieredze barības pabeigta inženierijas, graudu pievades, mikrobu videi draudzīgas inženierijas un uzglabāšanas projektēšanu. Mūsu zinātniskā projektēšanas, izcilas tehnoloģijas, fine produktu, pārdomāto un perfektu apkalpošanu, mēs vēlamies pievienoties rokas ar mūsu klientiem, iepriekš kopā un patiesi sadarboties, lai radītu spoža nākotne.

Mājas lapa:www.fdsp.CC

Jiangsu Liangyou Silo Engineering Co Ltd

JiangsuLiangyouSiloEngineeringCo., LtdislocatedinScientificandTechnologicalIndustrialPark, Zhongguancun,Jiangsu Province. Uzņēmums specializējas pētniecības, attīstības un konstrukciju tērauda tvertnes inženierzinātnēs un dažādu materiālu uzglabāšanas tehnoloģijas un pārdošanu un pakalpojumu saistīto produktu. Tās produktu plaši tiek lietotas lauku lauksaimniecības, rūpniecības un vietās, piemēram, pārtikas, barības, eļļa, milti, briest, ķimikālijas, celtniecības materiāli, ostās un vides aizsardzību. Uzņēmums ir apkopojusi lielu partiju profesionālo talantu un augstākā līmeņa vadītājiem, kuri ir iesaistījušies tērauda silo nozarē daudzus gadus, un ir veiksmīgi izdevies un īstenojusi simtiem tērauda tvertnes projektu, lai klienti varētu patiešām liecinieks "Liangyou" tērauda tvertnēs kvalitāti no pētniecības, attīstības un konstrukciju tērauda tvertnēs inženierzinātņu projektiem un prophase apspriešanās pēcpārdošanas pakalpojumu īstenošanu.

Uzņēmums spēj nodrošināt klientus ar 30 8000 tonnu tērauda tvertnēs dažādu specifikācijas un uzņēmums vienu paketi pabeigti projektu skaitā iepakotā Tehnoloģiskais noformējums, pamata inženiertehniskās projektēšanas, paaugstinātu, pievades, tīrīšanas, magnētisko atdalīšana, žāvēšanas, mērīšanas, temperatūras mērījums, kūpošā vai tvaicējot, saldētavu, siltuma saglabāšanu, ventilācijas virsma un projektēšanas, izgatavošanas, uzstādīšanas, atkļūdošana un apmācības profesionāla atbalsta iekārtu, piemēram, automātiskās vadības sistēmas. Tikmēr, tas nodrošina klientiem atbalsta iekārtu, piemēram, spainis lifti pievades jauda 20 līdz 1000 tonnu stundā, skrāpis transportieros un konveijeriem.

"Win uzticību ar sirsnību, padarīt panākumus pēc kvalitātes" biznesa filozofija, uzņēmumam ir bijusi spēcīgāka progresīvas attīstības filozofija, izcilu darbību vadību un lielisks ražošanas vadības komanda. Sabiedrība cenšas kļūt par paraugu uzglabāšanas nozares noteiktās tiesības tās augstas kvalitātes produktu kvalitāti, progresīvas tehnoloģijas un labs pakalpojums. Pamatojoties uz Ķīnu un ar ko saskaras pasaule, tas nodrošina modernas tehnoloģijas, ar vietējiem un ārzemju klientiem.

Mājas lapa:www.liangyousilo.com

JiangsuLiangyouRenewableEnergyMechanicalEngineeringCo., Ltd

JiangsuLiangyouRenewableEnergyMechanicalEngineeringCo., "Renewableenergymechanicalengineering indtitute kopīgi atrast, ZheJiang university un Liangyou uzņēmums" Ltdisestablishedonthebasisof un andquot; Atjaunojamās enerģijas mašīnbūves tehnoloģiju centrs kopīgi atrast, ZheJiang university un Liangyou companyandquot; un tā ir specializēta ražošana biomasas granulu mašīnu un biomasas mēslošanas iekārtas, kā arī projektēšanu, ražošanu, uzstādīšanu, pārdošanas un apkalpošanas cietumsargs projekta risinājuma.

ForBiomassFuelPelleting:onbasisofabsorbedadvancedtechnologyforbiomasspelletingfromabroad, weareleadingcompanytodevelopinde-
pendently savukārt atslēgas iekārtas biomasas granulētas lauksaimniecības kultūrām, to var zirnīšu, mežsaimniecības, atkritumu pārāk China.Meanwhile. Mēs varam pielāgot un noformēt pagrieziena atslēgas projektu visa veida materiālus klientiem atbilstoši dažādiem pieprasījumu, materiāliem un vietā.

Bio mēslojums, organisko mēslojumu: Mums ir veltīta bioloģiskās Randamp; D barības mēslojums daudzus gadus, un mēs var veikt pagrieziena atslēgas projektu ar ietilpību 10 000-100 000 tonnu gadā. To var saražot organisko mēslojumu, piemēram, kūtsmēslu VISTU, CŪKU, LIELLOPU un graudi, atkritumu, notekūdeņu andamp; pēc kraušanas, fermentācijas un granulācijas organiskos atkritumus. Ar andquot; slavējams bt godīgums, veiksmi, izmantojot kvalitātes andquot; koncepciju un progresīvās tehnoloģijas izcilo kvalitāti un vislabāko pakalpojumu, mēs koncentrējamies uz biomasas enerģijas un biomasas mēslojums, granulētas tehnoloģija padara contionuous inovāciju attīstība, pārmaiņas atkritumu stājas dārgumu, dot impulsu globālos #39; s atjaunojamās enerģijas attīstības un izmantošanas, industrializēt atjaunojamās enerģijas un ieguldījumu vidi aizsardzību.

Mājas lapa:www.fdsp-Reme.com