Pelnu glabāšanas tvertnē

Jiangsu Liangyou starptautisko mašīnbūves Co Ltd piegādā plašu stipriem pelnu silosos karstu pelnu, soda ash vai cementa uzglabāšanai. Tur ir nerūsējošā tērauda tvertnēs un vieglas tērauda tvertnēs. FDSP piedāvāt arī pasūtījuma izgatavotu bunkuros, kas speciāli paredzēti jūsu situāciju. FDSP palīdzēs...

Produkta detaļas

Jiangsu Liangyou starptautisko mašīnbūves Co Ltdsniedz plašu stipriem pelnu silosos karstu pelnu, soda ash vai cementa uzglabāšanai. Tur ir nerūsējošā tērauda tvertnēs un vieglas tērauda tvertnēs. FDSP piedāvāt arī pasūtījuma izgatavotu bunkuros, kas speciāli paredzēti jūsu situāciju. FDSPwill palīdzēs jums izlemt, kāda veida pelnu skābbarības novietnes būvniecība ir ļoti izdevīga jūsu produktam, un izveidos vislabāko uzglabāšanas silo sistēmu, lai nodrošinātu drošību jūsu materiāla.Pelnu Silo funkcijas

1. augstas stiprības

Uzpelnu glabāšanas tvertnēsienas ir pastiprināts ar vertikālu stiffener un tas nosprostojies ar skrūvi staru. Tas ir liels spēks un laba izturība pret vēja, zemestrīces un sniega.

2. labu sablīvēšanās funkcija

Crimping un šuvi piecu slāņu spirāli tērauda plāksnes nodrošina airproof, tāpēc mūsu storagesilo var izmantot, lai saglabātu celtniecības materiāli, piem., cements, ģipsis, vieglie pelni un izdedži, kā arī šķidruma.

3. mazā platībā Occupancy
Mazākais attālums starp graudu uzglabāšanas tvertnē sasniedz 600mm.

4. īss būvniecības ciklu
Augsta līmeņa automātisku būvniecības vietā, nepieciešams tikai 5-6 dienu 1000 tonnas skābbarības novietnes.

5. ilgu kalpošanas laiku
25-30 gadiem pakalpojuma laiku panāk ar vislabāko kombināciju differentthickness graudu uzglabāšanas tvertnes ķermeņa plāksnēm.
6. jauks izskats
Jumts ir subulate un nav viegli uzkrāties putekļiem vai ūdeni. Nodalījums ir spīdošs un novērojamas ar sudrabaini līnijām.

7. plaši lietojumprogrammu
Plaši izmanto uzglabāšanai SBM, olīvu, kvieši, kukurūza, nelobīti, sojas pupu, kaļķakmeni utt.


Pieņemšanas procesā pelnu Šilo

Izmeklēšana