Ūdens zivju barības koncentrātu mašīnu garneles lopbarības koncentrāta Mill

Plaši lietota produkta ar nobriedušu tehnoloģiju. Galvenā vadītāja pieņem augstas precizitātes rīkiem disku tā, lai izvade ir uzlabojusies par apmēram 20 %, salīdzinot ar to, ka siksnas piedziņu.

Produkta detaļas

Zivju barības koncentrātu mašīnu garneļu barības Pellet Mill ūdens raksturojums:

1. plaši lietots produkts ar nobriedušu tehnoloģija.

Galvenā vadītāja pieņem augstas precizitātes rīkiem disku tā, lai izvade ir uzlabojusies par apmēram 20 %, salīdzinot ar to, ka siksnas piedziņu.

2. importētā augstas kvalitātes gultņu un naftas zīmogs tiek pieņemti, lai nodrošinātu efektīvu, stabilu un zema trokšņa līmeņa visa mašīna operāciju .the granulating telpa ir aprīkota ar gaisa iesūkšanas temperatūras samazināšanas sistēma.

3 padeves pieņem mainīga biežuma un mainīga ātruma mehāniskais kvalitātes nodrošināšanai novadītais daļiņas.

4. ring nomirst ar vairāku veidu urbuma diametrs ir obligāti … un augstas kvalitātes amatniecības gredzenu presformas tiek pieņemti, lai ir ilgu darbmūžu. Izrakstītu daļiņas ir gluda un kvalitāte ir augsta

5. Starptautiskā papildu kompensāciju veidu čūskveida pavasara sakabes ir mantīgs romāns un kompaktu struktūru, augsta līmeņa drošība, zems trokšņa līmenis un zems defekta likmes.

6.plus izmēra kondicionieri un jaka tipa kondicionieri tiek atlasāmas izturību kondicionēšana daļiņu ietekmi.


Izejvielas, pamatmateriāli un palīgmateriāli (visu veidu graudi) ūdens zivju barības koncentrātu mašīnu garneļu barības Pellet Mill foto:Pelletsdiameter: 2mm, 3mm, 4mm, 4.5 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm
Granulu veidošanas likmes: ≥95 %
Granulu stabilitāti ūdenī: ≥20Min
Noise:≤86dB(A)≤90dB(A)
Veltņu darba temperatūra: ≤85ºC
Tvaika darba spiediens: 0.1-0.4Mpa
Tvaika temperatūra: 130-150ºC


Feed Mill fotogrāfijas:


Iekšējās daļas bildes:

Datoru darbnīcā:Gala barības bildes:Izmeklēšana