Ūdens zivju barības koncentrātu mašīna

Jiangsu Liangyou starptautisko mašīnbūves Co Ltd ir profesionāls ražotājs specializējas projektēšana, padarot augstas kvalitātes barības koncentrātu dzirnavām un celtniecības pagrieziena atslēgas barības koncentrātu ražošanas līniju. Ar 20 gadu pieredzi, profesionāli tehniskās izpētes un attīstības komanda.

Produkta detaļas

Jiangsu Liangyou starptautisko mašīnbūves Co Ltd ir profesionāls ražotājs specializējas projektēšana, padarot augstas kvalitātes barības koncentrātu dzirnavām un celtniecības pagrieziena atslēgas barības koncentrātu ražošanas līniju. Ar 20 yearsand #39; pieredzi, profesionālo tehnisko Randamp; D komandas.

Mums bija uzbūvējis1-30t/h zivju barības koncentrātu dzirnavu rindasprogrammā: Krievija, Rumānija, Taizeme, Malaizija, Ukraina, Irākas, Alžīrija un tā tālāk.Funkciju, ko nodrošina barības koncentrātu mašīna, skrošu dzirnavas, garneļu barības koncentrātu mašīna

1. Šī lopbarības koncentrātu mašīna ir aprīkota ar skrūvi feedercontrolled, FC invertora ar pastāvīgo magnētu izņemšanas ironimpurities.
2. nerūsējošā tērauda kondicionieris padara pat saglabāšana andsufficient virtuves ietekme.
3. gear tieši savienojot vadītāja pieņem accuracyand augstu efektivitāti. Produkciju var palielināt 20 %, salīdzinot ar barības granulu mašīnu darbina ar jostu.
4. augstas kvalitātes gultņu (NSK), motora (Siemens vai Ķīnā tops zīmolu-Wannan) isadopted, lai padara darbību bez aizķeršanās.
5. galveno mehānismu un zobrata vārpsta pieņemt carbonizing quenchingwith augstu precizitāti, lai nodrošinātu vienmērīgu braukšanas, zems trokšņa un longservice dzīvi.
6 gredzena dieandamp; veltņu komplekti ātri savākt un izjauktas.
7. piemērojams visu veidu augstos dzīvnieku/lopkopības/aquafeed. Sinlge, divu vai trīs slāņu balzāms ir obligāta.

8. ātrums-pielāgot barošanas, pieņēma šo barības koncentrātu mašīnu var izbarot spēju pareizi piemērots atšķirīgs un atbilst theproduction prasība granulas ar dažāda diametra controlthe.Detalizēta barības koncentrātu dzirnavu līniju procesus, mājputnu barības ražošanas līniju


1. izejvielu saņemšanas Process:
Izejvielu var būt kukurūzas, rīsu klijas, sojas pupu, graudu, kvieši, sojas milti / kūku un tml. Precleaner var noņemt piemaisījumiem izejvielās.
2. malšanas Process:
Lopbarības dzirnaviņas varat sasmalcina izejvielu sastāvdaļas uz vajadzīgo izmēru. Pastāv dažādas āmuru rūpnīcās, kas var apmierināt atšķirīgas prasības.
3. maisīšanas procesu:
Sajaucot tiek uzskatīts par vienu no būtiska barības koncentrātu apstrādes operācijas. Trūkumspareizu sajaukšana var novest pie samazināta uztura vienveidība, ietekmē barības koncentrātu kvalitāti.
4. granulēšanas procesā:

Barības ekstrakta koncentrāta dzirnavu ir pamata aprīkojumu visu ražošanas līniju. Saskaņā ar citu izejvielu, materiālu formula un darba kārtībā, mēs varam jums piedāvāt dažādus koncentrāta dzirnavas.
5. dzesēšanas procesā:
Lopbarības granulas, sapresēt ar barības koncentrātu dzirnavas ir karsts un mitrs. Viņi var #39; t izspiest, pārbaudītas, vai iesaiņotas nekavējoties. Counter-plūsma barības koncentrātu dzesētājs ir paredzēts, lai atdzesē vai žāvē barības granulas. Tas var samazināt temperatūru un mitrumu barības granulas, gatavojoties šiem procesiem.
6. smalcināšanas Process:
Dažādi mājputni, lopkopības vai ūdensdzīvnieku barības granulas ir ar dažādu izmēru. Mazajiem uzņēmumiem vajadzētu sasmalcināts dažas lielas ones. Barības ekstrakta koncentrāta crumbler roll tipa ir tikai barības koncentrātu smalcināšanas iekārtas. Rullis dubultā barības koncentrātu crumbler ir piemērotas saspiešanas mājputnu barību, piemēram, vistu barībai, pīle barību un zosu barības utt. Trīs-roll barības koncentrātu crumbler ir piemērota simpātiju ūdensbarību, tostarp zivju barības un garneļu barības utt.
7.Screening, šķirošanas un iepakošanas Process:

Rotācijas šķirošanas sieta var izmantot ekrāna un klašu barības granulas. Pēc pārstrādes, jūs varat saņemt kvalificētu barības granulas bez smalka pulvera veidā.
Iepakošanas Process
Jāiepako barības granulas, transportēšanai, uzglabāšanai vai pārdod.
8. automātisko PLC kontrolēt System(Customized):
PLC automātiskās vadības sistēma, ražošanas uzdevuma rindā, kas ir ar augstu darba efektivitāti un ērtu ekspluatāciju


Izmeklēšana