Aqua/zivju barības koncentrātu pieņemšanas mašīna

Šis modelis aqua / zivju barības koncentrātu mašīna ir piemērots vidēja un maza mēroga lauksaimniecības mājsaimniecību pārstrāde, dažādu lauksaimniecības dzīvnieku un ūdens plūsmas, vienmēr pārliecinieties, protams, sniegt augstas kvalitātes granulas jums, barības sastāvdaļu, piemēram, sojas pupas, sojas milti, zivju miltu, aminoskābes, fūzeļu maltīti,...

Produkta detaļas

Šis modelisAqua zivju barības koncentrātu mašīnair piemērots vidēja un maza mēroga lauksaimniecības, mājsaimniecības, apstrādājot dažādu lopkopības un ūdens plūsmas, vienmēr pārliecinieties, droši sniegt augstas kvalitātes granulas jums, barības sastāvdaļu, piemēram, sojas pupas, sojas milti, zivju miltus, amino acid, fūzeļu maltīti, piedevas utt.

Faktori, kas ietekmē ūdens stabilitāti aqua feed

Faktori, kas ietekmē ūdens stabilitāti aqua feed ir ūdens stabilitāte. Tas nozīmē pēc noteiktiem laika iegremdējot ūdenī, aqua barības sastāvā netiks izbeigta vai zaudēja. Parasti tā tiek mērīta ar zaudēto svaru laika vienībā un barības sākotnējā svara attiecība. Tas ir nepieciešams, ka zaudējis procentu aqua feed vajadzētu būt mazāk nekā 20 % (iegremdēšana ūdenī 30mins). Ja ūdens plūsma ir slikta ūdens stabilitātes, to likvidē, pietūkums un izkliedētas viegli, kas samazina aqua barības izmantošanas likme un nopietni ietekmē akvakultūru ekonomisku labumu. Tādēļ ūdens stabilitāte ir svarīgs rādītājs, lai novērtētu aqua barības kvalitāti.


Peldošā zivju barības mašīnu darba

Moderna zivju audzēšanā, akvakultūras produktu ražotājiem jāapzinās uzlabota sistēma un pirms to pieņemšanas mehānismu.FDSP zivju barības mašīnasirprofesionāls ražotājs, peldošā zivju barības automāti. Mums ir snieguši dažādu modeļu mašīnām dažādas jaudas un var pielāgot arī zivju barības mašīnas atbilst klientu konkrētas prasības. Pieejami arī rezerves daļām, nolietojušās detaļas un barības sastāvā. FDSP nepārtraukti var sniegt visaptverošu informāciju par zivju barības pieņemšanas iekārtu klientiem.


ModelisOutput(t/h)Galvenais Power(kw)Conditioner(kw) jaudaStrāvas padeve (kw)Die(mm) IDGranulu Size(mm)
SZLH400b13-1275/905.51.5¢400¢2-18
SZLH420b13-1490/1105.51.5¢420¢2-18
SZLH508b16-20
7.51.5/2.2¢508¢2-18


Izmeklēšana