Dzīvnieku barības koncentrātu mašīnu SZLH250

SZLH sērija barības koncentrātu mašīna ir augstas precizitātes rīkiem disku gredzenu mirst barības koncentrātu dzirnavas, šī mašīna ir nerūsējošā tērauda balzāms ar ātruma kontroles biežumu, izmanto Šveice "SKF" augstas kvalitātes gultņu, nodrošinātu augstas efektivitātes, stabila un zema trokšņa disku, var strādāt tikai ar tās elektriskais skapis.

Produkta detaļas

Profesionāla dzīvnieku barības koncentrātu mašīnu SZLH250

SZLH seriesfeed ekstrakta koncentrāta machineis augstas precizitātes rīkiem drivering mirst barības koncentrātu dzirnavām, šī mašīna ir nerūsējošā tērauda balzāms ar ātruma kontroles biežumu, izmanto Šveice "SKF" augstas kvalitātes gultņu, nodrošinātu augstas efektivitātes, stabila un zema trokšņa disku, var strādāt tikai ar tās elektriskais skapis. To var izmantot visu veidu lielo, vidējo un mazo saimniecību barības koncentrātu veikt dzīvnieku barošanai, izejvielām, tas var būt graudiem, piemēram, kviešu, kukurūzas, kukurūzas u.c., un iedot tam zāli, salmu var attiecināt arī uz šo mašīnu ir pārvērst plašs pielietojums. Itand #39; s izmanto in1-2t/h barības koncentrātu ražošanas līniju.Šis gredzens Die barības koncentrātu Mill detalizētas instrukcijas
♦ Iekārtas, izejvielas var būt kukurūzas, kviešu un citu graudu, zāle arī labi.
♦ Ja izejvielas ir pulveris, var padarīt par granulu tieši.
♦, ja izejvielas daļiņu izmērs, pirmkārt, mums nepieciešams sasmalcināt tos mazāk pulvera, tad 3mm pulveri.
♦ Un tur arī daži pieprasījumus no izejmateriāla mitrums, tas ir labāk, ja mazāk nekā 30 %.
♦, ja jūs vēlaties veikt dažāda izmēra granulas, lielumu, parasti mēs nozīmē granulas diametrs, jūs varat iegādāties vairākas dažāda izmēra gredzenu mirst.

Mašīna var dot granulu attiecībā uz mājputniem, govs, liellopi, cūkas, vistas un tik on.mainly grimstošā granulas, jo granulu blīvums ir liels, ja vēlaties izveidot peldošu barību, tātad ir jāiegādājas vēl viens presēt.
Izmeklēšana