Dzīvnieku barības āmuru Mill smalcināšanas ierīce, kukurūza, kvieši, soja

1. ar šo āmuru mill mašīna tiek izmantota smalcināšanas izejvielu, vidējiem un lieliem lopu un aqua feed mills. To var izmantot arī zāli un aptieku naudas slīpēšana. Granulu izejvielas, piemēram, kukurūza, sorgo, kvieši, pupiņas, uc var būt samaļ;

Produkta detaļas

Līdzekli, barības āmuru mill
1. Lopbarības āmuru mill mašīnatiek izmantots slīpēšanas izejvielas, vidējiem un lieliem lopu un aqua barības rūpnīcās. To var izmantot arī zāli un aptieku naudas slīpēšana. Granulu izejvielas, piemēram, kukurūza, sorgo, kvieši, pupiņas, uc var būt samaļ;
2. Thisfeed dzirnaviņas ir atvasināts nosaplēst loka tipa āmuru millun efektivitāti var uzlabot, 45 % - 90 %, salīdzinot ar vispārējo āmuru mill;
3. Šī lopbarības āmuru mill var radīt kvalificētu ūdens plūsmu ar pilnu slodzi ar 0.8\1 ekrānu un ievērojami samazināt ievārījumu.
4 tiesības aspirācija var veikt materiālu ātri iet cauri ekrānu, samazināt temperatūru slīpēšanas kameras un efektīvi palielināt produkciju.


Klientiem no visas pasaules
Mēs uzstāt, andquot; Ticībā andamp; Federāciju, izdomājiet andamp; Radošums, pakalpojumu andamp; sirsnība, noplūcu andamp; "Prestige" andquot; , arī mēs savu izcilu Randamp; D grupas ar sajūtu, inovācijas un sadarbība.Mūsu pakalpojumi:
Garantija: 1 gads
Mūsu profesionālā dienesta ietver: bezmaksas apmācības, norādes uzstādīšana un atkļūdošana.
Ja jums ir jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums brīvi. Mūsu pēcpārdošanas apkalpošanas komanda on-line darīs labākais toaccomplish jūsu sirsnīgu prasība par laiku.


Sertifikāti:
FDSP ieguvis ISO9001:2008 starptautisko kvalitātes sistēmas sertifikācija, CE sertifikācijapadeves mašīnas, mēslojums mašīnas, biomasas iekārtuun ražošanas līniju, SGS sertifikācijas komplekti.


Izmeklēšana