Gaisa žāvētāja

Ievads: LYQH sērijas gaisa žāvētājs ir īpaši izstrādāta organisko mēslojumu, kas ir smags, mitruma, bet gaismas blīvums. Tā piedāvā labas vienmērību un augstu žāvēšanas efektivitātes. Mēslojums gaisa žāvētājs ir sava veida lielu jaudu, žāvēšanas iekārtas, kas izmanto tūlītējo sausā teorijas. ...

Produkta detaļas

Ievads:

LYQH sērijas gaisa žāvētājair īpaši izstrādāta organisko mēslojumu, kas ir smags, mitruma, bet gaismas blīvums. Tā piedāvā labas vienmērību un augstu žāvēšanas efektivitātes.

Mēslojums gaisa žāvētājair sava veida lielu jaudu žāvēšanas iekārtas, kas izmanto tūlītējo sausā teorijas. Ātra karstā gaisa diskus slapju materiālu suspendē karstu gaisu, lai uzlabotu žāvēšanas efektu un raidīšanas efektivitāti. Gandrīz visi-saistošs ūdens tiek noņemts pēc gaisa žāvē. Nepazeminās apstrādātajā materiālā, notiek, un jauda ir daudz augstāka nekā parasto žāvētājus. Klienti var iegūt lielāku peļņu īsā laikā.
Darba gaisa princips žāvētāja:

Ietver gaisa žāvētāja: siltumu krāsns, barības lūpām, rotējošu cilindru, filtru caurules, materiālu pievades caurules, dzesēšanas cauruļu un izvades ports. Rotējošo riteņa cilindra atrodas vadītāja veltnis, iniciatīvas piedziņas riteni piedziņas motors un noslēgšanas uz leju zems ātrums. Tur ir barības lūpas starp siltuma krāsnī un rotējošu cilindru. Rotējoša cilindrs ir apmaisa lamina. Tur ir deflektora starp rotējošo cilindram, kā _ arī filtra caurule, kas arī ir caurums. Filtra caurule bija saistīts ar rotējošu cilindru vienā.


Modelis

Power(kW)

Capacity(t/h)

LYQH1000

55

0.8-1.2

LYQH2000

95

1.5-2.2

LYQH3000

125

2.0-3.2

Izmeklēšana