Gaisa žāvētājs

Īss ievads: gaisa žāvētājs ir sava veida lielu jaudu žāvēšanas iekārta ar aci veļas teorija. Ātra karstā gaisa diskus slapju materiālu suspendē karstu gaisu, lai uzlabotu žāvēšanu un raidīšanas efektivitāti. Gandrīz visi-saistošs ūdens tiek noņemts pēc gaisa žāvē. nē...

Produkta detaļas

Īsu ievadu:

Gaisa žāvētājs ir sava veida lielu jaudu žāvēšanas iekārta ar aci veļas teorija. Ātra karstā gaisa diskus slapju materiālu suspendē karstu gaisu, lai uzlabotu žāvēšanu un raidīšanas efektivitāti. Gandrīz visi-saistošs ūdens tiek noņemts pēc gaisa žāvē. Nepazeminās apstrādātajā materiālā, notiek, un jauda ir daudz augstāka nekā parasto žāvētājus. Klienti var iegūt lielāku peļņu īsā laikā.


Raksturojums:

1. mazu ieguldījumu, zems enerģijas patēriņš, mazāk cilvēkresursu vai augu platība un plaši piemērojama jomu okupāciju. Ideāls modernu aprīkojumu.

2. desikantu dehumidification pulverveida materiālu nozaru aptieka, ķīmijas, pārtikas, ēkas, plastmasas u. tml., tāpat kā cietes, zivju miltu, sāls, vinasse, barība, lipeklis, plastmasas sveķu, minerālu pulveris, ogļu putekļus, mucochloric skābe, A· S· C Benzoic acid, 2·3·acid, polivinilhlorīda etiķskābes polipropilēns, nātrija sulfāts, nātrija pyrosulfite utt.


Darba teorija:

Gaisa žāvētāju var noņemt mitruma (galvenokārt attiecas uz virsmas mitruma) strauji no viegli dehidrēts granulas un pulveris. Materiāliem jāpaliek īsu laiku un žāvētājs, kas padara vislabāko produktu kvalitātes kontroli. Mūsu uzņēmums pievieno pastiprinātāju, rotēšanas ātrums var bezgalīgi kontrolēta parastā žāvētāju kopu. Slapjo materiāliem šķērso skrūves tipa transportieri, iekļuvuši pastiprinātāju un pilnīgi sajauc ar karstu gaisu. Saspiest un uzstāja, strauji pagriežot āmuri, materiālus savukārt smalkajām daļiņām. Pēc tam smalko daļiņu žāvēšanai un pārvietot uz izeju. Beidzot, daļiņas nokļūst žāvēšanas caurule ar vēja ietekmē turpmāku žāvēšanu. Par slapjš un smags daļiņas nevar ietekmēt vējš turpina tiek saspiesti, žāvē, līdz nokļūst cauruli. Pabeigto produktu tiek atbrīvots no ciklona atdalītāju, kaut nelielu daļu no peld pulveri pārstrādā ciklona atdalītāju vai somu tipa putekļu savācējs.


Izmeklēšana