Priekšrocība, lai novērstu aglomerācijas barības maisītāju

Barības sajaukšanas īpašības Augsta viendabīgums Starptautiskais patentēts divriteņu rotora dizains, iekšējais un ārējais dubultā apļa lāpstiņas dizains, pastiprinātas konvekcijas, griešanas un sajaukšanas efekti. Maisījuma homogenitāte ir līdz 97,7%. Nav atlikumu Regulējama atstarpe starp padu un korpusu, nodrošinot ...

Produkta detaļas

Barības sajaukšanas īpašības

  1. Augsta viendabīgums Starptautiskais patentēts divriteņu rotora dizains, iekšējais un ārējais dubultā apļa lāpstiņu dizains, pastiprinātas konvekcijas, griešanas un sajaukšanas efekti. Maisījuma homogenitāte ir līdz 97,7%.

  2. Nav atlikumu Regulējama atstarpe starp lāpstiņu un korpusu, nodrošinot ārkārtīgi zemu atlikumu attiecību, izvairoties no materiālu krusas piesārņošanas; pilnībā atvērtas izvades vārti, jauktie materiāli tiek izvadīti pilnīgi bez laika, nav atlieku.

  3. Nulles noplūde Izplūdes vārti ir noslēgti ar gumijas gaisa spilvenu, nosakot nulles noplūdi; uz vārpstas galiem iepakojuma blīvējums ir īpaši izstrādāts, lai nodrošinātu nulles noplūdi.

  4. Cilvēka draudzīgs Lielas piekļuves durvis ar saprātīgu dizainu, ērta tīrīšana un laika taupīšana; Pacelšanas šķidruma pievienošanas ierīce "gaisa pīpināšana" veicina precīzu pievienošanu, kas nodrošina homogēnu sajaukšanu, neradot nekādu aglomerāciju.


Viena vārpstas bīdītāja maisītāja video ievade
Pēc materiālu apstrādes

QQ 截图 20160718133721 副本 .jpgIepakojums un sūtījums

Iepakojums: Atkarībā no klientu prasībām, piemēram, koka kastē vai dzelzs kastē utt.

Piegāde: Mūsu kuģu operators un piegādes iekārtas būs gatavi savlaicīgi piegādāt preces, pamatojoties uz pārdošanas pasūtījumu prasībām.

QQ 截图 20160718101003.jpgIzmeklēšana