5-15t/H mājputnu barību, slīpēšanas mašīnas, āmuru Mill barībai

Āmuru mill ir apveltīta ar daudz priekšrocību, salīdzinot ar cita veida drupinātāji, piemēram liela samazinājuma likmi, augstu ražošanas jaudu pat saspiesti efektus, zema enerģijas patēriņa un vienkārša struktūra, utt. To var izmantot, lai apspiestu cieto, mīksto un vārgi korozīvo.

Produkta detaļas

Ievads 5-15t/H mājputnu barību Grinding Machine
Kā top ražošana Pellet tehnikaijomā, mūsu mašīnas ir eksportēta uz vairāk nekā 30 valstīs un vairākas iekārtas ir uzstādītas Singapūras, Malaizija, Vjetnamas, Dienvidkoreja, Indonēzija, Taizeme, Krievijas, Turcijas, Ukrainas, Portugāle, Ungārija, Zviedrija, Bulgārija, Latvija, Kanāda, Spānijā, Jaunzēlandes, utt.
Āmuru mill ir apveltīta ar daudz priekšrocību, salīdzinot ar cita veida drupinātāji, piemēram liela samazinājuma likmi, augstu ražošanas jaudu pat saspiesti efektus, zema enerģijas patēriņa un vienkārša struktūra, utt.Šo āmuru mill mašīnuvar izmantot, lai apspiestu cieto, mīksto un vārgi korozīvo. Pēc saspiešanas, izejmateriāli ir vienoti un ar pienācīgu mitruma satura, lai nodrošinātu tālākai pārstrādei.


Līdzeklis 5-15t/H mājputnu barības Grinding Machine
1. Šo āmuru mill mašīnutiek izmantots slīpēšanas izejvielas, vidējiem un lieliem lopu un aqua barības rūpnīcās. To var izmantot arī zāli un aptieku naudas slīpēšana. Granulu izejvielas, piemēram, kukurūza, sorgo, kvieši, pupiņas, uc var būt samaļ;
2. Thisfeed dzirnaviņas ir atvasināts no asaru apļa veida āmuru dzirnavas un efektivitāti var uzlabot, 45 % - 90 %, salīdzinot ar vispārējo āmuru mill;
3. Šajādzīvnieku barības āmuru millvar radīt kvalificētu ūdens plūsmu ar pilnu slodzi ar 0.8\1 ekrānu un ievērojami samazināt ievārījumu.
4 tiesības aspirācija var veikt materiālu ātri iet cauri ekrānu, samazināt temperatūru slīpēšanas kameras un efektīvi palielināt produkciju.


5-15t/H mājputnu barības slīpēšanas mašīnas tehniskos parametrusMūsu pakalpojumi

(1) garantijas laiks: 1 gads no datuma, kurā produkts ir kvalificēts, nodošana ekspluatācijā. Visus zaudējumus, izņemot nepareizi ekspluatācijas garantijas perioda laikā tiek labots brīvi. Bet ceļa un viesnīcas izdevumus vajadzētu rēķināties ar pircēju.
(2) ekspluatācijas pakalpojumi: productand #39; s uzstādīšanas un nodošanas ekspluatācijā pēc pieprasījuma puses, mūsu inženieri neatstās tur nokļūt līdz jūsu piekrišanu.
(3) izglītības pakalpojumi: mūsu inženieri apmācīs jūsu darbiniekiem strādāt laikā, uzstādīšana un nodošana ekspluatācijā, un viņi paliks tur, līdz brīdim, kad jūsu darbinieki var strādāt pareizi un parasti.
(4) uzturēšanas pakalpojumi: jebkurš darbības traucējums noticis vienreiz jums uzziņu mums, mēs Jums atbildēsim 48 stundas, izņemot īpašu iemeslu dēļ.
(5) mūžizglītības pakalpojumi: mēs sniedzam mūža pakalpojumus visiem produktiem mēs izpārdotas, un piegādāt rezerves daļas ar atlaidi cenu.


Izmeklēšana