40Cr leģēta tērauda Roller Shell

Mums ir ražošanas lopbarības dzirnavām pabeigts projekts biomasas pārstrāde pabeigta projekta, barības, mēslojuma apstrāde. Mēs varam nodrošināt slīpēšana un saberšana; dozēšanas un sajaukšanu; granulētas; ekstrudējot un paplašināšanu; dzesēšanai, plaisas un sijājot; stabilizatoru, žāvēšana, pārklājuma un saiņošanas;...

Produkta detaļas

Mums ir ražošanas lopbarības dzirnavām pabeigts projekts biomasas pārstrāde pabeigta projekta, barības, mēslojuma apstrāde. Mēs varam nodrošināt slīpēšana un saberšana; dozēšanas un sajaukšanu; granulētas; ekstrudējot un paplašināšanu; dzesēšanai, plaisas un sijājot; stabilizatoru, žāvēšana, pārklājuma un saiņošanas; kompakts lopbarības dzirnavām, tīrīšana, magnēti; vairošanai, vispārējo aprīkojumu un rezerves daļām, piemēram, mirst, veltņi, rullīšu čaumalas un tā tālāk.

Par FDSP rullīšu čaulas

1. visas veltņa čaulas ražo, izmantojot augstas carbo tēraudi.

2. visi rullīšu-čaulas ir izturīgas virsmas līdz 58 62HRC

3. sacietēšana dziļums ir 6-7mm, C50 tērauda.

4. termiskās apstrādes raksturojas ar vienādu pastiprināšana un pastiprināšana dziļumu, lai nodrošinātu maksimāli durabilty.

5. visi mūsu produkti ir pabeigts ar kvalificētu personālu.

6.Roller-čaumalas virsmas aizsardzības pastiprināšana tiek pārbaudītas pirms delievery nodrošināt augstākās kvalitātes.

Dažādiem modeļiem Roller Shell

Rullīšu apvalks ir virsmas veltnis asamblejas, kur izejvielas tiek piespiesta die. To var izmantot par granulu mašīnu padarīt dažāda veida barības granulas, kurināmā granulas vai cita veida granulas.

Pastāv daudzi veidi, rullīšu Shell, piemēram, Open beidzas gofrētas, slēgts beidzas gofrētas, Dimpled un slīpā formas rullīšu čaumalu, izcaurumot formas, gliemene formas, kroku formas utt. Rievotas rullīšu čaulas un enerģisko rullīšu shell ir galvenokārt izmanto tipi, mājlopu un mājputnu barības granulas un granulētas rūpniecības biomasas.

Izmeklēšana