4 72 B4-72、F4-72 tipa centrifūgu ventilators

Produkta ieviešana: 4 72 tipa centrifūgu ventilatoru var izmantot vispārējas fabrikas un lielu ēku iekštelpu ventilācijas. Tas var pārvadāt gaisu un citas gāzes, proti,-hypergolic, nekaitīgas ķermeņa un nerūsējoša tērauda, lai. Viegli uzliesmojoša un gaistošo gāzi varētu izmantot B4 72 tipa ventilatoru...

Produkta detaļas

Produkta ieviešana:

4 72 tipa centrifūgu ventilatoru var izmantot vispārējas fabrikas un lielu ēku iekštelpu ventilācijas. Tas var pārvadāt gaisu un citas gāzes, proti,-hypergolic, nekaitīgas ķermeņa un nerūsējoša tērauda, lai. B4-72 tipa ventilators varētu izmantot uzliesmojošas un gaistošo gāzu ventilācija. Lipīgs lietas nav atļauts izmantot gāzi. Putekļi un granulas ir ne lielāks par 150mg/m3. Gaisa temperatūra nav beidzies 80℃.

Izrādes, opcija daļām un uzstādīšanu dimensiju B4 72 tipa ventilators ir saskaņots ar 4 72 tipu, kas nevarēja tikt izvēlēta pēc kataloga. Šis ventilators struktūra būtībā ir tāds pats kā 4-72. Motoram jābūt izmanto YB sērija, korespondents Y sērijas diagrammā. F4-72 tipa ventilators pieņem nerūsējošais tērauds, ko izmanto, lai sniegtu kodīgas gāzes. Līdzekli un instalācijas dimensija ir tāds pats kā 4 72 tips.


Izmeklēšana