3 asmeņi augstu stiepes tērauds lika, 12 mēnešu garantija koka sasmalcinātāju mašīna

Bungu šmaugāks var apstrādāt dažāda veida izejvielu, piemēram, plātnes, zari, bambusa, koka baļķi, kokvilnas stublājiem, utt. Cits modelis ir citā dimensijā plūsmu ieplūdes. FDSP mašīnai ir iespēja piedāvāt klientiem visa šķembu līnijas dažādu ražošanas pieprasījumam.

Produkta detaļas
Pamata informācija


Karsti pārdošanā andamp; Augstākās kvalitātes koksnes chipper
Drum šmaugāks parasti ir izgatavota no piltuves, uz augšu un uz leju, Rullo, veltņi ar lāpstiņām, hidrauliskās sistēmas un izvades sistēmu, kas parasti ir lentes transportieris. Piltuves serveriem kā drošības mehānisms saglabāt cilvēka ķermeņa prom no šķembu asmeņi. Koksnes cirtņi ir parasti noņemams un tiek montētas vai Piemetināmi rāmi ar riteņiem, kas var vilkt ar kravas automašīnu.

Ražošanas līniju struktūra:
Bungu šmaugāks var apstrādāt dažāda veida izejvielu, piemēram, plātnes, zari, bambusa, koka baļķi, kokvilnas stublājiem, utt. Cits modelis ir citā dimensijā plūsmu ieplūdes. FDSP mašīnai ir iespēja piedāvāt klientiem visa šķembu līnijas dažādu ražošanas pieprasījumam. Klienti izejas materiālu lielumu var pielāgot, mainot barošanas ātrumu, asmens ruļļa izmērs un rites ātrumu un sieti, kas padara to viegli apstrādāt āmuru mill, tādējādi viegli granulu ražošanai un citu turpmāko apstrādi.

Pirms pasūtījuma cilindrs koksnes chipper, lūdzu laipni informēt mūs belw informāciju.
1. Lūdzu, paziņojiet mums jūsu expection ražošanas jauda, (kg/h vai CBM/h).
2. Nosauciet savu izejvielu klāsts diametrs (mm)
3. kāda ir jūsu gala koksnes chiper, nepieciešamo lielumu (garums / platums / biezums)? vai, lūdzu, paziņojiet mums jūsu lietošanas gala koksnes šķeldu, par papīra ražotnes, spēkstacijas, degvielas ekstrakta koncentrāta andamp; briketes, veicot līniju.
4. vai pastāv elektriskās strāvas piegādes darba jomā un elektriskās strāvas (spriegumu, HZ)
5. Ja jūsu izejvielas arī filiāles, valde, atkritumu furnature, maza koka bloku un koka mizām, lūdzu paziņojiet mums, mēs sniegsim jums labākais ieteikums.

Izmeklēšana