Labākais pārdošanas vertikālais graudu maisītājs / Vistas barības sajaukšana un drupināšanas mašīna

Paddle maisītājs, ko sauc arī par horizontālo nesagritīvu maisītāju, ir uzlabota mašīna ar augstu efektivitāti, augstu vienveidību, augstu intensitāti, zemu enerģijas patēriņu un zemu piesārņojumu. Mašīnu plaši izmanto pulvera pulvera un pulvera granulu sajaukšanai, īpaši piemērots materiāliem ar lielu atšķirību īpatnējo gravitāciju vai daļiņu izmēru.

Produkta detaļas

Paddle maisītājs, ko sauc arī par horizontālo nesagritīvu maisītāju, ir uzlabota mašīna ar augstu efektivitāti, augstu vienveidību, augstu intensitāti, zemu enerģijas patēriņu un zemu piesārņojumu. Mašīnu plaši izmanto pulvera pulvera un pulvera granulu sajaukšanai, īpaši piemērots materiāliem ar lielu atšķirību īpatnējo gravitāciju vai daļiņu izmēru. Mašīna tiek plaši izmantota tādās nozarēs kā farmaceitiskā, pārtikas, barības, ķīmiskā, mēslojuma, smilšu pasta utt.

QQ 截图 20160718110821 副本 .jpg

Darba princips:

Sastāv no dzenošās daļas, maisītāja un divu U-veida cilindru. Dzinēja daļa ir tā daļa, caur kuru sašķidrinātājs vada maisītāju, lai palaistu ar ķēdes vai piedziņas braukšanas līnijām. Maisītājs ir divi vārpstas lāpstiņas, vārpstas apgrieztā virzienā rotē ar tādu pašu ātrumu. Ar vārpstas lāpstiņām, kas sakārtotas ar īpašu leņķi, materiāli var tikt saspiesti līdz trim virzieniem, ieskaitot radiālo, cilpas, aksiālo, veidojot savienojošu pārejas apļa efektu, griešanas sajaukšanu utt., Lai panāktu vienmērīgu sajaukšanos īsā laikā.

QQ 截图 20160922142822 副本 .png


 

Iespējas:

1. Īsais sajaukšanas cikls (45 ~ 60 s), augsta homogenitātes maisīšana (CV≤5%, pieejams 3%)

2. Pilnas garuma izlādes durvis un ātra izlāde, zems atlikums.

3. Nav novirzes ilgstošai sajaukšanai, pieejami daudzi šķidruma papildinājumi.

4. Braukšana ar asinīm, stingrības konstrukcija nodrošina ilgu laiku bez problēmām

5.Compact struktūra, skaista forma, zems troksnis, bez putekļiem un vides aizsardzību.

6. To lieto tādām nozarēm kā premiksu lopbarības dzirnavas, piedevas, barības dzirnavas, ķīmiskās vielas un farmācija.


Izmeklēšana