Labākās cenas barības kokvilnas dzirnaviņas ar augstu kvalitāti

Šī tipa āmuru dzirnavas sauc par Ūdens pilienu tipa āmuru dzirnavām vai dzirnaviņām, jo ​​tā forma izskatās kā piliens ūdenī, tā ir ķermenis, ko veido oglekļa tērauds ar biezumu 6-10 mm, iekšā ieskaitot divus metāla sietus, āmuru 30 gab., 48 gab., 60 gab., 90 gab. Utt. .

Produkta detaļas

Īss ievads Feed Hammer Mill:
Šī tipa āmuru dzirnavas sauc par Ūdens pilienu tipa āmuru dzirnavām vai dzirnaviņām , jo tā forma izskatās kā piliens ūdenī, tā ir ķermenis, ko veido oglekļa tērauds ar biezumu 6-10 mm, iekšā ieskaitot divus metāla sietus, āmuru 30 gab., 48 gab., 60 gab., 90 gab. Utt. Struktūra ir saprātīga, izturīga, droša un uzticama, viegli uzstādāma, viegli lietojama, maza vibrācija un augsta efektivitāte. Galvenokārt tiek izmantoti barības graudu un sasmalcinātas rīsu mizas, kukurūzas, cobra, salmu gabalu un kokskaidu šķeldas utt.

072608 副本 -1.jpg


Galvenā specifikācija Feed Hammer Mill:

 Feed Hammer MillFeed Hammer Mill izmantošana un iezīmes:
Šī ūdensnecaurlaidīgā āmura mezgla sērija var sasmalcināt visa veida granulētās barības sastāvdaļas, piemēram, kukurūzu, sorgo, kviešus, pupiņas, šķelto sojas pupiņu kūku un citus materiālus.
Šī drupinātāja sērija pieņem metinātu tērauda konstrukciju, un to motora un āmura malu rotors tiek montēts uz vienas pamatnes, izmantojot tapas savienojuma tiešo piedziņu, rotoru pagarina dinamiskā līdzsvara testu un var strādāt pretējā virzienā. Vadības durvis ir aprīkotas ar drošības bloka ierīci pārliecinieties, ka rotora rotācijas laikā nav iespējams atvērt durvis.
Mils barošanas ieplūde ir augšpusē, kas ir saderīga ar dažādām barošanas mehānismu formām, āmurs ir izvietots simetriski. Iekārtas struktūra ir vienkārša un izturīga, droša un uzticama, viegli uzstādāma, darbojas un uzturēta, un vibrācija ir viegla un produktivitāte ir augsta.
Ir izvēle no rupjiem un smalkajiem dzirnaviņas sērijas, kas ir piemērota smalkai šķiedru, smalko materiālu, mitruma un trauslu materiālu pulverizēšanai, ar augstu ražu un zemu enerģijas patēriņu.

Feed Hammer Mill priekšrocības:
1.Wade kameras barības āmuru dzirnavas, unikāls dizains, jauna struktūra un vieglu darbību.
2. Efektīvais materiāls, kas saspiež cirkulācijas slāņus, var divas reizes sasmalcināt, lai nodrošinātu gatavo produktu vienmērīgu smalcināšanu, divi metāla sieti var palīdzēt uzlabot sasmalcināšanas efektivitāti.
3. Varat izvēlēties dažādus sietu izmērus, lai izvēlētos 1,5-12 mm, elastīgu atvēršanas ierīci un elastīgo spiediena sietu mehānismu, kas ērti mainīt āmuru un sietu un uzturēt.
4. Rotors darbojas vienmērīgi, izmantojot līdzsvara korekciju, zemu troksni un lielisku sniegumu.
5. Drošības durvju tipa darbība, lai nodrošinātu, ka durvis nevar atvērt rotora rotācijas laikā.
6. Ūdens pilienu tipa āmura mezgls var sasmalcināt barību un zāģu skaidas uc

Izmeklēšana