2000T cementa Silo cenu ostā

FDSP ir specializējusies pētniecības, attīstības, dizains, pārdošanas un pakalpojumu materiālu uzglabāšanas un žāvēšanas tehnoloģiju. Aprīkots ar apstrādes vienības no Eiropā, NC liesmu griešanas mašīna, tērauda struktūru smilšstrūklošanas aprīkojumu, automātisko krāsu telpa...

Produkta detaļas
Par FDSP

FDSP isspecialized pētniecībā, attīstībā, dizains, pārdošanas un pakalpojumu materiālu uzglabāšanas un žāvēšanas tehnoloģiju. Aprīkots ar pārstrādes uzņēmumiem no Eiropas, NC liesmu griešanas mašīna, tērauda struktūru smilšstrūklošanas aprīkojumu, automātisko krāsu telpa, lielas nobīdes un liekšanas mašīnas un NC štancēšanas mašīnas, mēs nodrošinām dažāda veida tērauda spirāli tvertnēs (ietilpība: 30-8000t) un palīgiekārtām, ieskaitot paškontroles sistēmu, ar pieņemšanas un izkraušanas sistēmas tīrīšanas sistēmas, žāvēšanas sistēma, fumigācijas sistēma, dzesēšanas sistēma, siltumizolācijas sistēmas, līmeņa rādītāji un ventilācijas sistēmas, pagrieziena atslēgas projektu no dizaina , civilā darbā, ražošana, uzstādīšana, nodošana ekspluatācijā, personāla apmācība.Mūsu priekšrocības


1. izmantojot 350g/m2 karsti cinkota tērauda plāksnes un Vācija tehnoloģija: Crimping un šuvi piecu slāņu spirāli tērauda plāksnes nodrošina airproof. Augstas stiprības un nekad iesūcas. Tehniskās apkopes nav vajadzība pēc 30 gadiem.

2. pieņemt karsti cinkots tērauds, padarīt kausu-Lifts, ķēžu transportieri, slaidu vārtiem un citas iekārtas. Pagarināt piecas reizes dzīves laikā.

3. Galvenais rāmis, catwalk un visiem tērauda struktūru ārpus ir izgatavoti no karsti cinkota tērauda.

4. steel base var izmantot Šilo ietaupīt laiku un izmaksas.

5. nodrošināt dizains, ražošana, uzstādīšana pagrieziena atslēgas projektu.Shematiska diagramma
Sprial tērauda tvertnes
FDSP sprial tērauda tvertnes var glabāt visu veidu materiālu, piemēram, kukurūzas, kviešu, sojas pupu, nelobīti, baltos rīsus, sojas milti, areku, kokskaidu granulu, cementa, vieglie pelni, sēru guāra sveķus, plastmasas daļiņas, pyrophyllite pulveris, alumīnija.

Palīgiekārtas


Izmeklēšana