10000 tonnu tērauda tvertnes jūras ostas

Skābbarības novietnes balstās tieši uz vietas, izmantojot īpašo izgatavošanas rīkus veidot 2,70 metri baloniem 25,00 metri diametrā un augstums līdz 35,00 metri. Šī priekšrocība ļauj inženieri, projektētāji un lietotājs pats...

Produkta detaļas

Jūras ostas tvertnē projekta ieviešanas:

Skābbarības novietnestieši uz vietas ir būvēts, izmantojot īpašo izgatavošanas rīkus, lai izveidotu 2,70 metri baloniem 25,00 metri diametrā un augstums līdz 35,00 metri. Šī priekšrocība ļauj inženieri, projektētāji un lietotājs pats izmantot uz vislielāko pieejamo vietu, kā arī lētāks un vairāk intelligent nodarbinātību no būvlaukuma.

Bunkurā ir iekšpusē dzīvoklis gludas sienas, ļoti svarīga ierīce, kas izvairās no stagnācijas, no putekļiem un ražojumu (kas parasti formas izraisa proliferāciju, no pelējuma un kukaiņi rievotas sienas nišās) un kas pieļauj vairāk universāls lietošanas.

Skābbarības novietnes var būvēt ar absolūtu airandamp; ūdens necaurlaidīgai sistēma: šī priekšrocība ļauj šķidro produktu uzglabāšanai, kā arī ir ļoti noderīgs glabāšanai pašiem labības produktiem.

Atšķirīgi no gofrēta vienā bunkurā ir piemērota jebkura veida lielapjoma glabāšanas, piemēram pildvielas (piemēram, cementi, ogles, ģipsis, karbonāti u.c.), dūņu, biomasas ķīmiskā, plastmasas izstrādājumu un šķidrumus.


Klātienes tvertnes izgatavošanas rīki:


Porta Šilo iezīmes:

1) augstas precizitātes mūsu labības glabāšanas tērauda tvertnes ir starptautiskās uzlabotas iekārtas un tehnoloģijas garantijas.
2) augstā automatizācija mūsu labības glabāšanas tērauda tvertnes var sasniegt augstu automatizācijas un mehanizācijas, augsta produktivitāte, racionāls
3) plašu uzglabāšanas mūsu labības glabāšanas tērauda tvertnes ir plaša novietne. Jaudu viena silo līdz 15000 tonnas un pilnīgu funkciju, izpildīt dažādas klientu prasības.
4) vieglu apkopi mūsu labības glabāšanas tērauda tvertnes, standarta, savstarpēji aizvietojami un universālo cinkota tērauda plāksnes un piederumi ir ērta apkope, jaudu vai Šilo pārvietot viegli modernizāciju.

5) mazāk investīciju 20-30 % mazāk izmaksas vairāk nekā tērauda josla betona tvertnēs, ievērojami ietaupot investīcijas.Atsauces projektiem:

Izmeklēšana