10-5000T ostas tvertnēs kviešu, graudu

FDSP Silo līdzekļi: 1. augstas stiprības: ostas tvertnēs sienas vertikālo stiffener pastiprina un tas nosprostojies ar skrūvi gaismu. Tas ir liels spēks un laba izturība pret vēja, zemestrīces un sniega. 2. labu sablīvēšanās funkcija: Crimping un šuvi piecu slāņu spirāli tērauda plāksnes nodrošina, airproof,...

Produkta detaļas

OfFDSP Silo iezīmes:
1. augstas stiprības: Theport silosi sienas vertikālo stiffener pastiprina un tas nosprostojies ar skrūvi staru. Tas ir liels spēks un laba izturība pret vēja, zemestrīces un sniega.

2. labu sablīvēšanās funkcija: Crimping un šuvi piecu slāņu spirāli tērauda plāksnes nodrošina airproof, tāpēc ourport tvertnēs var izmantot, lai saglabātu celtniecības materiāli, piem., cements, ģipsis, vieglie pelni un izdedži, kā arī šķidrumu.

3. nelielu teritoriju aizņemšanas: mazākais attālums betweenportsilos sasniedz 600mm.

4. īss būvniecības ciklu: augsta līmeņa automātisku būvniecības vietā, nepieciešams only5 6 dienas 1000 tonsportsilos.

5. ilgu darba mūžu: 25-30 gados sasniegt labāko kombināciju plāksnes dažāda biezuma forportsilos ķermeņa.

6. jauks izskats: jumta ir subulate un nav viegli uzkrāties putekļiem vai ūdeni. Nodalījums ir spīdošs un novērojamas ar sudrabaini līnijām.OfFDSPPort Silo priekšrocības:

1. mums ir lieliska komanda ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi būvniecībā bunkurā.

2. kā viens no lielākajiem Šilo ražošanas uzņēmums, esam ieviesuši vairāk nekā 20 apstrādes vienību kopas un ražošanas jauda sasniedz 1 miljonu tonnu gadā.

3. savukārt atslēgas projektu no apspriešanas, dizains, civilā darbā, ražošanas, tirdzniecības, pakalpojumu FDSPprovides.

4. karsti cinkota tērauda plāksnes izmanto Šilo struktūra un Šilo jumta latām, kapuce, Marga, caurums temperatūras mērījums, Lūkas un kāpnes cinkots tērauds tiek izmantots arī, lai nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku.
Detaļu PicturesofPortSilos:Crimping un šuvi kartes skiceIzmeklēšana