0.5-6t/H Aquafeed barības mašīnu / Feed Mill/zivju barības Pellet Mill

To plaši izmanto, lai padarītu kokskaidu granulu no koksnes/salmi/zemesriekstu čaumalu zāģu skaidas, utt. Pieņemt augstas precizitātes rīkiem, virza, papildu elastīgu uzmava, par augstu ražošanas efficenty.

Produkta detaļas

Īss ievads biomasas degvielas gredzenu mirst pellet Mill

A) plaši izmanto liela apjoma izejvielu, piemēram, rīsu sēnalu, kviešu salmu, kokvilnas stublājiem, koksnes šķeldu, zāģskaidas, palm čaulas, saulespuķu, olīvu mīkstums, bagasse un citu materiālu utt.;
B) Double mehānisko noslēgšanas formu sinhronās siksnas soli pa solim braukšanas sistēma pieņem barības koncentrātu pieņemšanas mašīna, kas raksturojas ar ideālo attiecību un lielu braukšanas brīdī, vienmērīgu rotācijas, lieljaudas, zems trokšņa un ērti darboties un apkopt;
C) frekvences pārveidošanas (elektromagnētiskā ātrums) padevi, ar pārslodzes aizsardzības ierīci aprīkots spēcīgu magnētisko drošības ierīces;
D) galvenās daļas virzienu un standarta detaļas tiek importēti;
E) iet bojā daudzi biezuma un vairākas mirst diametrs svārstās no 6 mm - 12 mm nav obligāti ņemot vērā customerand #39; s prasības, lai sasniegtu labāko tehnisko un ekonomisko labumu.


Tehniskie parametri:


Produkta īpašības:

A) augsti efektīvu vienu soli pārnesumu pārvades vadīt nodrošina maksimālu izmantošanu enerģijas proporciju.
BFull nerūsējošā tērauda padevi; Mainīgais piķis anti-arch konstrukciju; Importēti frekvenču pārveidotāju kontroli.
C) LL nerūsējošā tērauda balzāms paplašina kondicionēšana un vārīšanas laikā. Aksiālo tvaika izsmidzināšanas ostas, lopbarības vārīšanas efektivitātes uzlabošanai.
D) augstas precizitātes braukšana, galveno mehānismu un zobrata vārpsta pieņemt carbonizing rūdīšanas un grūti zobu virsmu slīpēšanas tehnoloģiju, kas rada vienmērīgu braukšanas, zems trokšņa un ilgu kalpošanas laiku.
E) gultņu un naftas plombas braukšanas sistēma ir labi zināt augstas kvalitātes gultņu un eļļas blīvējums šādu s SKF un utt... Un atgriešanās eļļas eļļošanas sistēma ir īpaši pieejama uzticama gultņu eļļošanas.
F) 3 pc ātrās noņemšanas tips precīzi čuguna die skava ir pieņemti, lai savienojumu atloku mirst un spalvu, kā rezultātā ērti un ātri noņemt mirst.
G) ekstrakta koncentrāta istabas durvīm un barības izpletnis pilnībā izgatavoti no nerūsējošā tērauda ar diviem griešanas nazis montāžu, kā rezultātā augsta pretkorozijas spējas un ilgu kalpošanas laiku.
H) savienojums starp motora un pārnesumkārbas pieņem jaunu tipu S formas pavasaris sakabes par ērtu un ātru izjaukt vienības.
I) mirst un rullīšu ir ilgs kalpošanas laiku.

Izmeklēšana